Przekaźnik 12VDC 10A SRD-12VDC-SL-C 1 styk przeł.; SONGLE
Dostępność: w magazynie
Cena regularna:
2.58
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Songle
Kod produktu: #7099
Opis
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy SRD-12VDC.
Model: SONGLE SRD-12VDC-SL-C
Konfiguracja styków: SPDT
Napięcie cewki nominalne: 12V DC
Obciążalność styków DC (przy obciążeniu rezystancyjnym): 10 A
Montaż: THT
Rezystancja cewki: 400Ω
Wymiary zewnętrzne: 18 x 15 x 14 mm
Pobór mocy przez cewkę: 400mW