Przekaźnik 12VDC 1A HFD41-012-HS / HM4100F Hongfa; zam. HFD16
Dostępność: aktualnie brak
Cena regularna:
3.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: HONGFA
Kod produktu: #9033
Opis
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy.
Model: HONGFA HFD41-012-HS (HM4100F)
Konfiguracja styków: SPDT (jeden styk przełączny)
Napięcie cewki nominalne: 12V DC
Obciążalność styków DC (przy obciążeniu rezystancyjnym): 1 A / 30 VDC
Montaż: THT
Rezystancja cewki: 700 Ω
Wymiary zewnętrzne (długość x szerokość x wysokość bez styków): 15,7 x 11 x 12 mm
Pobór mocy przez cewkę: 200mW