Przekaźnik 12VDC 3A HF32F-012-ZS / JZC32F; HONGFA
Dostępność: w magazynie
Cena regularna:
4.80
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: HONGFA
Kod produktu: #6739
Opis
Przekaźnik elektromagnetyczny, miniaturowy.
Model: HONGFA HF32F-012-ZS
Konfiguracja styków: SPDT jeden styk przełączający
Napięcie cewki nominalne: 12V DC
Obciążalność styków (przy obciążeniu rezystancyjnym): 3A 30VDC
Montaż: THT
Rezystancja cewki: 320Ω
Wymiary zewnętrzne (długość x szerokość x wysokość bez styków): 18,4 x 10,2 x 15,3 mm
Pobór mocy przez cewkę: 450mW