Przekaźnik 24VDC 30A NT90RHAS-24CB Forward Relays; odp. HF105F
24VDC 30A NT90RHAS-24CB Forward Relays
  • nowość
Dostępność: w magazynie
Cena regularna:
9.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Forward Relays
Kod produktu: #3067
Opis
Przekaźnik elektromagnetyczny NT90RHAS.
Konfiguracja styków: SPST jeden styk zwierny
Napięcie cewki nominalne: 24V DC
Obciążalność styków DC (przy obciążeniu rezystancyjnym): 30 A / 28 VDC
Montaż: THT
Ilość wyprowadzeń: 4
Rezystancja cewki: 660Ω
Wymiary zewnętrzne (długość x szerokość x wysokość bez styków): 32,2 x 20 x 27 mm