STGW30NC60WD Tranzystor IGBT 600V 30A 200W TO247AC
Dostępność: w magazynie
Cena regularna:
27.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: #17401
Opis
Tranzystor IGBT STGW30NC60WD 600V 60A 200W TO247AC.
Dane techniczne
Typ IGBT
Napięcie 600V
Prąd 30A
Moc 200W